Turi skolų? Negali atsiskaityti su kreditoriais? Fizinio asmens bankrotas - tai reali galimybė pradėti gyvenimą iš naujo ir be skolų! Tai tokia teisinė procedūra, kuria skolininkas deklaruoja savo negalėjimą grąžinti skolų. Pagrindinis fizinio asmens bankroto tikslas yra likviduoti visą skolininko turtą, paskirstyti gautas lėšas (bei gaunamas mėnesines pajamas) kreditoriams, siekiant per 3 metų laikotarpį atsikratyti beviltiškų skolų. Fizinio asmens bankroto paskelbimui svarbiausia sąlyga -  asmens nemokumas, kuomet asmuo neišgali vykdyti savo skolinių įsipareigojimų kreditoriams, kurių mokėjimo terminai yra suėję ir kurių suma viršija 13875 EUR.  Fizinio asmens bankroto proceso pabaigoje nurašomi visi likę nepatenkinti kreditorių reikalavimai, išskyrus: reikalavimai dėl žalos atlyginimo, dėl suluošinimo ar kitokio kūno sužalojimo, ar mirties; piniginės lėšos vaikams išlaikyti (alimentai); reikalavimai, kurie kyla iš fizinio asmens pareigos sumokėti valstybei baudas, paskirtas už fizinio asmens padarytus administracinius teisės pažeidimus arba nusikalstamas veikas.

Iš kur gauti pinigų bankroto procedūrai pradėti?

Kai Jus slegia skolos, tai suprantama situacija, jog neturite pinigų net būtiniausiems poreikiams tenkinti, o dar reikia jų surasti susimokėti už dokumentų rengimą bankroto procedūrai pradėti, tačiau išeitis yra! Jeigu Jūs mokate kreditoriams pavyzdžiui po 200 eurų kiekvieną mėnesį ir, jeigu, apsisprendėte bankrutuoti - sustabdykite šiuos mokėjimus, nemokėkite kreditoriams ir taupykite pinigus sumokėti už bankroto bylai iškelti reikalingus parengti dokumentus, nes kai kreipsitės į mus ir teismas priims mūsų parengtą pareiškimą bankroto bylai kelti – niekas iš Jūsų nereikalaus nei cento, t.y. Jūs nemokėjote kreditoriams 4 mėnesius, sutaupėte 800 eurų ( 200 eurų × 4 mėn. = 800 eurų) ir už šiuos sutaupytus pinigus galite išsikelti sau bankroto bylą!

Atsikratykite skolų ir pradėkite gyvenimą iš naujo!

Fizinio asmens bankrotas

Mes Jums siūlome:

  1. Konsultacijas fizinių asmenų bankroto klausimais.
  2. Visų reikalingų dokumentų parengimą.
  3. Fizinio asmens bankroto paslaugas išsimokėtinai.

 Svarbu žinoti, kad:

  • nuo pareiškimo teisme priėmimo dėl Jūsų, kaip sutuoktinių, arba Jūsų, kaip vieno asmens (t.y., maždaug po mėnesio, kai kreipiatės į mus) Jums nebeskaičiuojami jokie delspinigiai ir palūkanos, Jums teismo nutartimi sustabdomas priverstinis skolų išieškojimas, o tai reiškia, jog Jūs, susimokėjęs avansą mums, ne tik sutaupote nemokėdami antstoliams, kreditoriams, bet ir apskritai yra sustabdomas visas Jūsų delspinigių, palūkanų skaičiavimas. Tai reiškia, jog net ir tuo atveju, jei neiškeliama bankroto byla (o tai sudaro maždaug 20-30 proc. visų atvejų), viso bankroto proceso metu, kol bus sprendžiamas klausimas dėl bankroto bylos Jums iškėlimo (tai gali užtrukti 6-8 mėn., ar net metus), todėl Jūs sutaupote ypač daug lėšų.

  • iškėlus bankroto bylą Jūs kas mėnesį turėsite mokėti sutartą sumą bankroto administratoriui, kuri siekia nuo 50 Eur/mėn asmeniui arba nuo 80 Eur/mėn, jei bankrutuoti siekiate abu kaip sutuoktiniai ar solidarūs skolininkai. Įmokos bankroto administratoriui priklauso ir nuo Jūsų bylos sudėtingumo bei kreditorių skaičiaus.

  • jei teismas bankroto bylos Jums neiškelia (tai sudaro apie 20-30 proc. tokių atvejų), tuo atveju mes Jums nemokamai parengsime skundą dėl atsisakymo iškelti bankroto bylą. Net ir tuo atveju, jei teismas netenkintų mūsų rašyto atskirojo skundo, mes nemokamai Jums parengsime kasacinį skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.